loutrakinews.gr
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΝΕΑ

Ο ΠΑΣ Κόρινθος πήρε τη νίκη απέναντι στην Ένωση Ερμιονίδας

Ο ΠΑΣ Κόρινθος πήρε τη νίκη απέναντι στην Ένωση Ερμιονίδας με σκορ 0-3.

Η ομάδα μας έπαιξε καταπληκτικό ποδόσφαιρο και έχασε παρά πολλές ευκαιρίες για μεγαλύτερο σκορ.Οι φάσεις του αγώνα :Α’ ΗμίχρονοΝικολάου κεφαλιά 8’Rojano κεφαλιά 12’Δερμιτζάκης σουτ 14’Παπαχρήστος σουτ 17’Ζαχαράκης κεφάλια 19’Ζαχαράκης δοκάρι 38’Παπαχρήστος σουτ 44’0-1 Καλούσης κεφάλια 45+Β’ ΗμίχρονοΑναστασόπουλος σουτ 55’0-2 Ζαχαράκης 64’Συρεγγέλας σουτ 75’0-3 Τσέλιος 90’+Οι παίκτες που αγωνίστηκαν ήταν :1 ΔΙΑΣΣΙΝΟΣ3 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ4 ΚΑΛΟΥΣΗΣ / ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ 84’5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ6 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ / ΤΣΕΛΙΟΣ 84’8 ΧΑΛΑΤΣΗΣ9 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ / ΧΑΡΤΣΙΑΣ 86’14 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ /ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 69’18 ΝΙΚΟΛΑΟΥ19 ROJANO/ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ 69’